Listopad 2010

Bez života, jako by nebyla ani člověk....

26. listopadu 2010 v 20:12 | Laury. |  * Lauren
www.lm-proana.blog.cz
Ahoj všichni.
Opět se moc omlouvám, že se ozývám až dnes.. Celý týden jsem nějaká přešlá.. Každý se do mě jen naváží, brácha si tento týden do mě hodněkrát rýpl ohledně toho, že jsem přibrala, že bych měla shodit 10kg, když jsem cvičila, smál se mi... A Já se kvůli takovým věcem dokázala rozbrečet. Jsem trapná, a tohle celé je jedna velká trapárna..
Vlastně nevím co psát.. Chcu vám jen říct, že si dávám PAUZU od tohoto virtuálního světa. Jen na chvíli. Možná jen týden.  A možná se už zase zítra ozvu.. Ale prostě cítím, že pauzu potřebuju.. Na PC budu aktivní, budu si zase pročítat články ostatních, to je jasné .. Ale moje úspěchy/neúspěchy nemám náladu psát.
Jestli se ptáte, co nového ohledně hubnutí, tak jen jedna maličkost. Koupila jsem si SUŠENOU SYROVATKU. Piju ji místo večeře, a vždycky ji nahradím ještě jedním jídlem. Časem bych chtěla jíst jen oběd, zbytek dne by tvořila syrovatka.. Uvidíme. Chce se mi z ní zvracet, ale co už. Zítra si koupím nějaký čaj, a zkusím příští týden skoro nic nejíst, a snažit se, aby to byl takový "detoxikační" týden. Snad se to povede. Tak ať se zatím daří. :)

Sušená syrovátka - nejen pro linii a hubnutí.

21. listopadu 2010 v 20:25 | Laury. |  * Tipy
Znáte sušenou syrovátku? Zní vám to nepříliš vábně? Nebojte, sušená syrovátka je nenáročná, chutná (podobná například chuti mléka) a především příznivě působí na vaše zdraví. Každé ráno si dát sklenici nápoje ze sušené syrovátky se vám určitě vyplatí. Sušená syrovátka je zkrátka bílý prášek, který v kombinaci s vodou (zpravidla horkou) rychle vytvoří chutný nápoj hodně podobný mléku. Ale složením a účinky nemá s mlékem mnoho společného. Sušená syrovátka má řadu příznivých účinků na vaše zdraví a také vám pomůže na hubnutí a linii.

PROČ nikdy nic nedopadne podle mých představ..

20. listopadu 2010 v 20:20 | Lauren. |  * Lauren
www.lm-proana.blog.cz

Nazdár holky. :)
Dneska je mi opravdu hrozně.. Prostě jak jsem očekávala. Je víkend, to znamená oběd doma, a pořád mám chutě něco jíst.. Kdyby třeba matka pracovala v práci, tak bych ( i když s velkou nechutí ) všechno jídlo vyhodila.. Jenže takhle Ona si mě hlídá. Snažím se před Ní jíst, protože když ji řeknu, že držím dietu nebo podobně, snaží se mě naštvat a ještě více mě vykrmit.. Oběd byl pro Mě po dlouhé době nezvyk. Neměla jsem celý týden teplé jídlo.. Vlastně jsem si to ani nějak neuvědomovala, a nechybělo mi... No, to je jedno, teď Vám ukážu hrůzu jménem můj jídelák, který nejen že vypadá rozežraně, On taky takový je. Jsem prase :/ :(

Jídelák :
Snídaně : Horká čokoláda ( 2dcl)
1. Svačina : Nic
Oběd : slepičí polévka + čína s rýži ...
2. Svačina : mandarinka,jogurt Jogobella
Večeře : Ovesná kaše, kaki
Pohyb : JEN chůze x/
Pití : 2,25l vody

Je mi špatně! x'/ S tímhle nikdy nezhubnu.. Zítra budu mít strach stoupnout na váhu. :( už vidím ty velké čísla...

Hold on >_<

19. listopadu 2010 v 16:57 | Laury. |  * Lauren
www.lm-proana.blog.cz

 Ahoj vespolek. :D Omlouvám se, že píšu až teď. Vlastně nevím proč až dnes. Na PC jsem byla pořád, projížděla nové články, ale nějak jsem neměla náladu psát.. A dneska jsem si taky nevybrala vhodnou chvíli. Jsem nějaká přešlá, bez nálady. Měli jsme krátké vyučování, takže jsem si pak zašla do knihovny, vysedávala tam cca hodinu, četla si časáky, a pak jsem přišla domů, a četla knížky. :D je to prostě asi můj největší koníček. Ale trochu mě trápí představa, že Já prostě do konce týdne těch 49kg nedám. Nemám šanci. Jenže bych to měla nějak udělat, pokud chcu mít podle mých rozpočtů na nákupy do Prahy 47kg. Ale nedám to. Váha se nehne, Já mám slabou vůli. :( 
Jídelníček :
Snídaně : 2× 2kousky Fit Finského chleba+šunka
1. Svačina : nic
Oběd : Jablko, hruška
2. Svačina : Jablko
Večeře : 1velká+1malá mandarinka
Pití : 0,7l něčeho podobnému Kubíku, 2,45l vody
Pohyb : Chůze ve městě, cca 20min. rychlejší jízdy na koloběžce :D, 35min. cvičení s Hankou K.
Ranní váha : 49,9Kg !!! :(
A zítra oběd doma! K..va !! :X

Vydala se na cestě k dokonalosti, na jejímž konci byla rakev

17. listopadu 2010 v 12:56 | Laury. |  Příběhy

Emma dnes, váha: 65 kg - Emma téměř před smrtí, váha: 31,5 kg

LONDÝN - Když si tehdy patnáctiletá Britka Emma Wheatly (dnes 20) prohlížela počítačem upravené fotky nebesky krásných, éterických modelek z obálek dámských časopisů, propadala čím dál většímu zoufalství. Při pohledu na svou postavu v zrcadle vzdychala: "Ach, ta plochá bříška a krásné zadečky, nikdy nebudu jako ony!"

Lonely Day...

15. listopadu 2010 v 19:00 | Laury. |  * Lauren
www.lm-proana.blog.cz
Ahoj princezny ♥ ( pevně doufám, že tady nepřijde nějaký kluk :D)
Tak první den školy za náma, ještě přežít zítřek, a pak zas jeden den relax ^^ Zítra píšem z biologie, možná ze zeměpisu, zkouší z dějáku, z matiky. Umím jen tu biologii, z poloviny zeměpis, na zbytek nemám moc čas. :D Z velké části se mi samozřejmě nechce :) .. Zkusím se do toho na večer nějak donutit. Nebo zase ráno . :D
PS : potřebuju POMOCT! Matka udělala ten skvělý tvarohový koláč! Přiznávám, že jsem to byla Já, kdo Jí nedávno navrhoval, ať ho udělá, jenže Ona v poslední době dělala tolik koláčů a bábovek, že jsem nepočítala s tím, že ho udělá. Spíš jsem jen chtěla, aby si myslela, že už nehubnu,a přestala mě kontrolovat! Což se mi splnilo. :D No, zítra si koláč nedám, ve středu si ho dopřeju. Ale jen ráno. Já vím, jsem děsná, ale neodolám :( :D.. A pak se zničím cvičením.


Jídelníček :
Snídaně : hrnek Kakaa
1. Svačina : hrnek Kakaa
Oběd : hrnek Kakaa
2. Svačina : Kakao + 125g Mozarelly
Večeře : 2hrnky Kakaa
Pití : 2,45l vody
Pohyb : Chůze, 20min. rychlého cvičení při hudbě.
Ranní váha : 49,9g.. ( přibrala jsem.)

Černá kniha Holywoodu

15. listopadu 2010 v 18:03 | Laury |  * Tipy
Jak rychle zhubnout:
Černá kniha Hollywoodu radí, jak zhubnout

Místo, kde je na světě kilogram tuku na těle herecké hvězdy nejdražší, je rozhodně Hollywood. V těchto dnech vychází v USA kniha s názvem Černá kniha hollywoodských dietních tajemství, bible všech, kteří hodlají po Vánocích co nejrychleji zhubnout. Mezi horkými tipy se obejví například ocet, grapefruitový výtažek a sušené švestky v hamburgru.


Asi spaní z mého života vyškrtnu úplně.

14. listopadu 2010 v 21:40 | Lauren. |  * Lauren
www.lm-proana.blog.cz
Ahoj, ahoj, ahoj. :D
Ani jsem nepočítala s tím, že se dneska ozvu. Snažila jsem se dodělat pár věcí do školy, v kterých jsem pozadu. Zítra toho budu mít zase moc, ale to zvládnu ^^ Musím si věřit. Prostě to nejde pořád si jen říkat : " Já to nedám, tohle je na mě moc" , a blablabla. Žádné přeceňování! :D Jídelníček jsem dneska zmrvila úplně, ale začínám od zítřka odznova. Tentokrát to myslím vážně. Mám pro to velkou motivaci. Každý týden musím shodit 1kg, abych na Zlatou neděli byla na váze 46kg. Jedu totiž s máti na nákupy do Prahy, a chcu si koupit sukni, nebo kalhoty, tak ať je to něco malého. :D Do konce tohoto týdne musím mít 49kg. A jestli začnu zítra, tak to dám. A už se hubnutí nepustím! Hlavně to nesmím všechno vidět černě, jinak to vážně nezvládnu .. :D Mimochodem nadpis mluví za vše. Poslední dobou skoro vůbec nespím. Dnes jsem vstávala v 5.30 hod. Nejsem blázen? nevím, možná . aspoň mám den o něco delší :D.
Mějte se hezky ♥ 
Laury.

Utíkej. Vem nohy na ramena a běž. Uteč dřív, než ti bude útěk znemožněn. Znemožněn sebou samým. Zbabělče.

13. listopadu 2010 v 17:46 | Lauren. |  * Lauren
www.lm-proana.blog.cz
Ahoj všichni ^^
Abych Vám řekla pravdu, čekala jsem, že start do víkendu zažiju lépe. Brácha přišel někdy v noci ožralý, hádal se s mou matkou, což mě probudilo. A nemohla jsem celou noc spát .Strašně smrděl, a chrápal. Je to neskutečný, jak pořád chlastá! Zvedá se mi z Něj kufr. Takže jsem vstávala v 5hod., a čuměla na Tv.. Nemohla jsem se dočkat snídaně! S matkou sme se domluvily, že teda žádnou omáčku mít na oběd nebudu, a místo toho si vezmu na oběd Tortillu. Tentokrát byla kupovaná. A byla lepší než ta, co jsem měla předtím.. Akorát jsem si ji vzala na snídani, nechtěla jsem mít oběd o dvou chodech. :) 
Mám strašnou chuť na.. Jogobellu ♥ Teď je mají v HYPERNOVĚ ve slevě, za 5,90Kč. Matka mi jich koupila 15!! a Já ji řekla, ať  mi jde v pondělí pro další. Super :-D jsem absolutně závislá na chutích Pečené jablko a Jahoda na italský způsob. Jedla bych to pořád! :)
Už jsem Vám říkala, jak dopadl týden plný písemek? Takže, z těch nejdůležitějších jsem dostala známku 4, i když jsem se na to učila třeba i dnem i nocí. Jsem neschopná. Ve všem. Můžu se snažit,a je to zbytečný. Ale hlavně že máma ví, že jsem se snažila, a ocenila aspoň to. :-D Zkusím tu školu nebrat tolik vážně, snad to půjde.
Tak , a teď mi musíte pomoct! Na jedné stránce jsem našla krásnou sukni. Je docela i levná, což se mi hodí, protože nemám peníze, ale NUTNĚ potřebuju něco na sebe ... Strašně bych ji chtěla, ale nevím, jestli náhodou není hnusná, a líbí se jen mě :-D Tak Vám tady přidávám fotku, ale s tím, abyste ji zhodnotili a poradili Mi, jestli si ji koupit, nebo ne :))

ano/ne?
Každá ráda velice cenná :)

Laury.

Psyllium

13. listopadu 2010 v 8:11 | Lauren. |  * Tipy

Originální indické Psyllium Dr. Popova


PSYLLIUM (Jitrocel indický - Plantago ovata) je rostlina s nenápadnými květy a krátkými listy

porostlými jemným chmýřím. Vyskytuje se hlavně v Indii, ale také v Iráku, Pakistánu a Austrálii.
Nejvyšší dostupná kvalita!

K léčení se využívá hlavně osemení (vyčištěné obaly semen - Plantago ovata husk), která jsou nejbohatší na rozpustnou vlákninu.

PSYLLIUM - nejkvalitnější surovina pochází z Indie. Z této oblasti ho dováží firma Dr. Popov v nejvyšší dostupné kvalitě. Každá šarže Psyllia je v ČR pečlivě testována v akreditované laboratoři po stránce kvality a mikrobiologie. Firma Dr. Popov je také prvním úspěšným českým vývozcem Originálního indického Psyllia Dr. Popova do Evropské Unie.