Leden 2011

31.1.2011

31. ledna 2011 v 19:19 | Lauren. |  * Lauren
www.lm-proana.blog.cz


VYSVĚDČENÍ .. Dopadlo líp, než jsem si myslela. Ale fakt jsem dřela. Bojím se, že se další pololetí hodně zhorším, ve všem jsem pozadu, a nemám náladu se to učit..
Máti vízo potěšilo, ale stejně před chvíli po mě řvala, takže ji ta radost moc dlouho nevydržela.. Jako vždy  >_<
Jídelák nic moc. Měla jsem vše naplánované, ale stejně to dopadlo trochu jinak. Máti koupila hodně tmavého pečiva jen pro Mě. Chtěla jsem dneska toho sníst co nejvíc, a zbytek už jíst nebudu. Na další dny dávám pečivu sbohem.. A to, že je jídelníček ABSOLUTNĚ nevyvážený, to vím.

JÍDELÁK :

Snídaně : Tmavá houska + trochu lososa
Oběd : 1 tmavá houska + 2tmavé bulky, zbytek lososa..
Večeře : pár dietních sucharů
Pití : voda, voda, voda...
Cvičení : 20min. rychlého cvičení při hudbě
Spokojenost : 45%

Zítra očistný den.. a těch 50kg do 19.2. zvládnu, půjdu přes mrtvoly!!!!
( o dnešní ráno nemluvně.. Je vyšší než ty předešlé. Ale říkám, že to ZVLÁDNU. )

Má milá rodino, posílám Vás do p*dele!!!

30. ledna 2011 v 12:54 | Lauren |  * Lauren
www.lm-proana.blog.cz

Přestala jsem utíkat od problémů, začala je řešit.
Klukovi, který mě miluje, jsem dala velké naděje, a přitom k němu nic necítila.. Muselo to skončit, nemohla jsem si z něj dělat blbečka.. Vzal to teda příšerně a Já jsem si jistá, že nikdy mi bylo ze sebe špatně tak moc, jak je mi právě teď.. Už nebudu dávat klukům naděje, a nebudu jim psát žádné zamilované zprávy , nazývat je broučkem, když vím, že to nemá budoucnost.. Zbytečně přicházím o kamarády, a lámu srdce ( ?! ) .. Tohle fakt není normální, Já nejsem normální. Chtěla bych snad taky, aby mi tohle někdy dělal ?! Ne! tak proč to dělám druhým?! Doprčic! ON se s tím nemůže smířit.. podle toho co mi píše, prostě to nedokáže.. Pořád mě nutí říct, abych mu řekla, že je to jen špatně vymyslená noční můra, úplně se sesypal.. Já mu to ale říct nedokážu ... A myslí si, že ho nechcu jen proto, že se nechci špatně zamilovat, že prý se bojím aby mi někdy nezlomil srdce.. On fakt nic nechápe..

Oslava byla strašná.. Prostě hodně hodně žrádla, jídlo na večer.. Musím spřísnit svůj režím , přece jen 5kg shodit do 19.2., to bude taky záhul ... 
Ach ta oslava pitomá! neštvalo mě to, že byla tak odporná, ale to, že matka s fotrem do sebe nalívali chlast, a pak se v noci hádali.. Ujely mi nervy, začala jsem být absolutně agresivní - na ně.. Absolutně jsem před něma vybuchla vzteky, byla jsem sprostá, řvala jsem po nich.. kdyby byli střízliví, asi by mě domlátili, tak neudělali nic a sváděli vinu jeden na druhého.. Matce jsem řekla do očí, že je to odporná troska, mám ji plné zuby, a jediné co udělala je, že mi posrala mou pozdní oslavu ( kterou jsem stejně nechtěla ).. Nesnáším ty oslavy, kdy jsou všichni ožralí, vymněňujou si názory, a výsledek oslav je katastrofální.. BTW máma mi nechce už dlouho dovolit glády.. Když byla ožralá, řekla sem ji, že si je koupím, i přes její mrtvolu, nebude mi rozkazovat, protože je mám stejně oba rodiče na háku, a lituju, že jsem jejích dcera..
Pak jsem viděla jak má ožralá matka brečí ....

BTW : Jídelák psát nebudu.. Sice oběd nebude tak špatný, nějaká ryba s rýži, snídaně jogurt a jablko, večeři možná odmítnu, ale i tak .. Napíšu ho tu zase zítra, a pak ho budu psát každý den.. Jinak se neumím hlídat! 
( a na váhu dlouho po včerejšku nestoupnu :( ) 

Jednou přijde čas, na cestě za tvými cíli, kdy budeš muset roztáhnout křídla a letět."

28. ledna 2011 v 16:32
www.lm-proana.blog.cz
( Konečně jsem našla na vlasy něco, co mi jakž takž pomáhá. Sice to užívám jen chvíli, ale trošku mi to pomohlo :) akorát to má háček, že je to pro ženské nad 40 let :D .. 
Plantur kapsle - 366Kč
Plantur kofeinové tonikum - 251Kč
Musela jsem vyzkoušet něco nového, když mi ani Alpecin, Reghaar, Dermax, Biosil a kopřivové vody nepomohly x/ + nějaká tabletky z DM ) 
______________________________________________________________________________

Vrátily se.. Ty kecy o Mě.. Slyšela jsem to ....
Stála jsem za dveřmi, poslouchala jsem rozhovor..
Máti a strýc...
"Všiml sis, jak poslední dobou pořád jí?A jde to na ní vidět"...
"Však ať jí, tlusté holky jsou lepší.."
A pak se mi máma smála.. Jsem pro Ní nula, zhubla jsem,a přibrala..
Přitom to sama chtěla,abych měla o kila navíc! a teď se mi směje..
Sakra, nejsem hluchá! A je sprosté se bavit o mě beze mně...

Touha být hubená, hubenější než ostatní se vrátila.. Je zpět.
A já taky.. -  jako obrovský bojovník co v tomhle boji nesmí upadnout..
Nesmí..A pokud upadne, vstane, a bude pokračovat dál..  
Nebo si chcu vážně dokázat jaká jsem nula, co nemá vůli??
Ne, tohle opravdu nejsem....Tak proč se sebou něco do háje nedělám?! 

BTW : Dneska jsem koukala s máti na Naše (rok) staré rodinné záznamy.. Máti na Mě : "Podívej se na sebe, jak kysele ses tvářila, odporně namyšleně!!" ...
Trefa mami. Ale přesně vedle.. Protože zrovna v tom období jsem měla hrozné deprese, a chtěla jsem umřít, dělala jsem pro to cokoliv.. Jen Ty sis toho nevšimla...

Jídelníček :

Snídaně : 1/2 jablka, trochu manga, jogurt
Oběd : 2tmavé housky, Cottage
Večeře : jogurt, jablko
Pití : voda
Pohyb : 20min. cvičení PERFECT BODY - posilování oblasti břicha  zádových svalů, 9min. posilování vnitřní strany stehen s hýždí
Spokojenost :  100%

Hi, my name is anorexia nervosa.

27. ledna 2011 v 18:49 | Lauren. |  * Lauren
www.lm-proana.blog.cz
(BTW obrázku si nevšímejte.. Jsem závislák na wasabi,tak jsem si ho koupila, a učím se jíst hůlkama :D tak jsem to z nudy fotla.. :D )

Je to tady, jo jo!.......
Začínám získávat vůli.. Začínám odolávat nástrahám.. Včera jsem sice zhřešila trochu-není to důvod, proč jsem tu nedala jídelák ( neměla jsem čas.. ) Dneska jsem přišla domů, a viděla na stole čokoládový koláč..  Chtěla jsem si vzít. Naštvala jsem se sama na sebe.. Šla jsem do pokoje.. Máma pekla cukroví. Důvod?? V sobotu bude u Mě doma VELKÁ OSLAVA MÝCH NAROZEK ( !!!! ), takže máma kuchtí a kuchtí.. My jsme hodně přes to cukroví no .. Už vidím ty koláče,zákusky,cukroví ... Bude tp hrůza..Rohlíčkama mi provoněl celý pokoj.. Byly čerstvě udělané.. Chtěla jsem si vzít aspoň jeden.. Držela jsem ho v ruce,ta vůně mě hypnotizovala..Ale dala jsem to pryč. Vím, nebylo by tak strašné vzít si jeden rohlíček, ale Já NESMÍM. Všimla jsem si, že trpím šíleným přejídáním. ZAČNU - NESKONČÍM.. Až když se mi chce zvracet.. Musím teď nasadit tvrdí režím, ať jsem do té strýcové oslavy FIT.
Trochu jsem zakřikla problémy s klukama.. Já až tak problémy nemám. Myslím si, že kdybych chtěla, opravdu můžu nějakého kluka získat. ( max. ulovím nějakou hnusnou příšeru )... Nedávno jsem se s jedním seznámila.. On se asi do mě zabouchl :D Směju se, ale vtipné mi to nepřijde.. Taky jsem mu psala nejsladší zprávy, jak ho zbožňuju, ale myslela sem si, že je to taková kamarádská sranda. Když jsem zjistila, že to myslí vážně, chtělo se mi umřít... Zase dávám zbytečné naděje... To jsem zvědavá, jak to skončí ..

Jídelníček :

Snídaně : Tmavá houska + Jogobella regularis
Oběd : Rýže + zelenina
Večeře : Mango
Pití : 2l vody, čaj s cukrem 2dcl ( u babičky!!) , a Energy drink ( není to zdravé,ale jsem nějaká slabší a unavená, musela jsem se posílit před cvičením .. ) 
Pohyb : Chůze, přes 30min. cvičení s Hankou Kynychovou
Spokojenost : 95% (kvůli pití)...Jsem tak zoufalá, že mám chuť Tě nějak lidsky zabít, mrcho....

25. ledna 2011 v 18:14 * Lauren
www.lm-proana.blog.cz
Nikdy mi nebylo hůř.. Tenhle rok 2011 měl být jiný! Ano, je jiný.. Je horší.
Nesnáším lásku. Nevěřím na Ní.. Věřím ne nešťastnou lásku plnou slz .. HODNĚ, opravdu HODNĚ se mi líbí jeden kluk ze školy. Je starší, ale prostě dokonalý. Má krásné modré oči, a už jen ony mi řeknou hodně o něm.. Často jsem se na něj dívala, a On se chytil! Všiml si mě... Říkala jsem si, proč to nějak nezkusit?
Dneska jsem se ovšem od spolužačky dozvěděla, že Ona je do něj taky zamilovaná, napsala mu, On chce s Ní jít ven.. Když jsem se se spolužačkou procházela, usmál se na Ní. hrozně krásně. Píchlo mě u srdce.. Bolelo to, tak strašně moc.. A přitom do něho nejsem zamilovaná, ani extra velký blázen. Od té doby se s kámoškou nebavím. My se vlastně nikdy nějak nebavily. Pro Ní jsem nudná nicka, co se nedokáže bavit s ostatními , což je pravda.. Nepromluvila jsem na Ní ani slovo.. Házela na ní odporné pohledy .. Nevím co v nich viděla, ale vím, že jsem v nich měla bolest a nenávist... V hodině plné nudy jsem to nevydržela.. Slzy mi tekly potokem, oči mě pálily, nemohla jsem to vydržet...
Možná to příliš prožívám proto, že se blíží Valentýn.. Opět budu sama... Asi už navždy..Au, au..
Přišla jsem domů, vystresovaná ze všeho, hladová, vzala jsem si koláč.. Zase jsem to nevydržela.. Nezvládla.. :( S máti jsem se pohádala, myslí si, že mě tlačí nádor na mozek, jsem prý poslední dobou úplně vypatlaná, a blbá.. Seřvala mě, že jsem nechala drobky v kuchyni od koláče.. Ale to, že jsem polovinu dne umývala celou koupelnu, toho si už nevšiml nikdo.. A dostala jsem od Ní facku. Ví, jak mi vyjádřit, že mě má ráda!

Jídelníček :
Snídaně :
30g rýže + zelenina
Oběd : Koláč !
Večeře : nothing
Pití : Top topic - hrozno 0,5l, 2,25l vody
Pohyb : 20min. rychlého cvičení pro hudbě, chůze ...
Spokojenost: 50%

 A DOST s odporným jídelákem! Vím, že si musím psát jídeláky předem a pak se podle nich držet, jinak to nevydržím, a budu zase žrát to co mi přijde pod ruku.. Jak jsem v létě začínala hubnout, to byl taky přesně můj problém.. Chci to změnit, a vypěstovat si vůli jako na začátku.. Zvládnu to.. vím, že trpím přežíráním.. Ale SKONČÍM s tím..
19.2.je VELKÁ oslava mého strejdy. Do té doby budu mít 50kg. prostě BUDU!
BTW : Na blogu zůstávám. Místo toho šel do háje fejsbůůk...
Lauren.

CHCI.. - NEDOKÁŽU..

23. ledna 2011 v 9:55 | Lauren. |  * Lauren
www.lm-proana.blog.cz

Dobrý "ráno"
Říkám si, že nemusím se zase ozvat až v pátek, když mám teď čas, proto píšu teď..
Plánuju změny.. Možná né tak velké změny, ale nějaké budou... Od té doby, co jsem si řekla, že přestanu hubnout jsem přibrala, a mé břicho, které sice nebylo zpevněné, ale bylo jakž takž teď vypadá strašně.. Takže od zítřka začínám nanovo, sem tam si dopřeju dobrotu, ale chtěla bych mít hlavně celé tělo zpevněné, možná jemný náznak svalů... Těším se na jaro, kdy budu chodit ráno běhat :)
A za druhé.. PŘESTÁVÁM JÍST MASO, JAKKÉKOLIV SALÁMY, APOD.. Vždycky jsem byla proti těmhle věcem. Nechcu jíst mrtvoly.. Jestli mi někdo tvrdí, že jsme masožraví, a maso k životu potřebujem, tak ho pošlu do háje. NEPOTŘEBUJEM. Alespoň Já ne. Znám hodně lidí co nejí maso, kteří tvrdí, že je jim ještě lípe než předtím.. Nahradím to sojovým masem, tofu, ... Doma to bude sice o hubu, tady mi to neprojde, ale budu si stát za svým.. Možná proto, že jsem se rozhodla nejíst maso, nevymiznou ze světa jatka a zabíjení zvířat. Ale aspoň budu mít dobrý pocit ze sebe... Co na to říkáte??
Mimochodem, vím, že to asi na blog o hubnutí nepatří, ale nevíte o nějaké dobré kosmetice na pleť, vlasy, apod..? Potřebuju rozšířit svoji kosmetiku .. :)
Brzy začnu přidávat jídeláky.. Zatím se mějte.. Pá
Lauren..

AKTUALIZACE 10:12HOD.. : MUSÍM SE VÁM PŘIZNAT.. VÁŽÍM 55KG.. UŽ ŽÁDNÝCH 53KG.. ANI 48,7KG.. PŘIBRALA JSEM 6,3KG!!!!!! NIKDO NENÍ TAKOVÝ IDIOT JAKO JÁ..CHCI TO ZMĚNIT! ;/

Už prostě nemůžu.. Ale MUSÍM...

21. ledna 2011 v 15:12 | Lauren. |  * Lauren

Chtěla jsem zrušit blog .. Na měsíce ho pozastavit.. Ale kontakty, které tady s některýma lidma na blogu udržuju mě tady drží.. Jsem na sebe naštvaná, že tu jsem tak málo aktivní.. :( Ale mě blogování vážně nebaví.. Vím, že by mě to za pár měsíců zase chytlo, ale bojím se, že bych už tady pak nikoho z Vás nenašla.. tak fakt nevím ;/
Když jsem si myslela, že narážky na mou váhu přejdou, tak jsem se mýlila. Tentokrát nejsem podle některých hubená.. Včera mi má milovaná prababička řekla, že mám tlusté stehna.. Málem jsem po té větě umřela.. DOSLOVA. Myslela jsem, že mi i sliny zaskočí v krku a začnou mě dusit.. Rozbušilo se mi srdce, a od prabábi dcera - má babina jen řekla, že hlavní je, že zase jím... Po téhle větě jsem měla chuť PŘESTAT jíst...  Takže zase jsem pro některé tlusté prase.. Už to nechcu zažít.. Nechcu zažít ty chvíle, kdy mi všichni říkali, že je ze mě kus ženské.. UŽ NE...
Hlavně, že mi babina upekla na narozky cukroví.. Ví, jak moc ho miluju.. Do telefonu jsem ji JASNĚ říkala : " NEKUPUJ MI ČOKOLÁDY, VÍŠ, ŽE JE NEJÍM, RADŠI UVÍTÁM BALÍK OVOCE.." Jenže jsem dostala cukroví, které jsem tam poslušně jedla.. Jediné štěstí, že jsem nepřibrala.. Peníze od bábi jsem si nechala, cukroví rozdala.. Krásné narozeniny!
CHCI UTÉCT.. Na pustý ostrov, žít tam sama, užívat si moře a slunce - i když tohle počasí nenávidím, v noci si dělat oheň na pláži, sledovat hvězdy.. A hlavně být od všech daleko ....
Laury...

Nažer se, ty krávo tlustá, ŽER!!

14. ledna 2011 v 15:07 * Lauren
www.lm-proana.blog.cz


Nesnáším rok 2011. Začal tak zku*veně špatně. Zratila jsem mobil, otravuje mě jeden úchylný pedofil, chce se mnou nějaký úlet nebo co..DOSTALA JSEM MENSTRUACI PO PÁR MĚSÍCÍCH.
Ve středu byla 15-tiletá prohlídka, ale jen u normální lékařky. Za dva roky jsem přibrala 1kg a vyrostla 3cm.. Je to se mnou špatné.. Váha je vysoká.... Celý ten týden byl strašně náročný, jsem absolutně vysílená,a poslední hodiny tělocviku mě totálně zabily. Ale alespoň jsem si dala do těla... Doma si připadám jak vzduch. Vlastné né, když si na mě někdo chce vybít zlost, jsem tu přece Já!! *držte doma všichni hubu ku*va!!* NESNÁŠÍM TO TU. Mami, podělala si mi život, víš... To jen kvůli Tobě mám sebevědomí pod nulou, připadám si pořád tlustá, nechutná, a nepotřebná.. To kvůli Tobě vím, že tím jsem.. Tolik si chtěla, abych neměla na vysvědčení trojky. Splnila jsem Ti přání, macecho. Ale žádná pochvala, nic.. Nedívala ses na to, jak moc jsem dřela, šrotila se, a z toho učení téměř nespala.. Čekají mě narozky, už do týdne.. Dostala jsem překrásné sukně , korzety, šaty z metal shopu. Vlastně jen polovinu z toho, zbytek ještě dostanu. Matce se chtělo plakat, když za mě utrácela peníze.. Radši si kup chlast, nebo žrádlo, co? Nebo mi dři vlasovou vodu na hlavě do krve... 
Ráno jsem se dívala na svět opět černými brýlemi.. Vstala jsem, jedla, namalovala se, vzala hřeben a česala se.. Po chvíli byly na hřebenu chomáče vlasů. Všichni, i doktorka, se shodli na tom, že se mi dělá pleš.. Odebrali mi krev, výsledky dobré.. Pro mě to je špatné.. Začínám si šetřit na paruku..
když jsem přišla domů, matka mě ignorovala, jen se svým tlustým tělem seděla, a nic nedělala.. Já sama nevěděla, co dělat.. a tak jsem si sedla k počítači, a začala psát tenhle článek...