Květen 2011

Od ženy, která odchází z váhy, nemůžete čekat líbezný úsměv.

22. května 2011 v 21:04 | Lauren


TAKŽE.
1) Začala sem číst "Psychologie nespokojenosti s vlastním tělem" .. Myslela sem si, že mi to pomůže, a ... nic.
2) Zítra budu slavit týden, co jsem se nepřejedla. I když jsem dneska měla hodně sladkého ( viz. jídelák níž ) si myslím, že to mohlo dopadnout hůř.. protože je víkend. a ty jsou vždycky rizikové. :/ jsem ráda aspoň za tohle.
3)Vážila jsem se.. ZHUBLA JSEM.
Minulý týden, v pondělí ráno, po velkém přejezení v neděli jsem mohla mít cca 56,6 kg.
K dnešnímu dni je váha 55,2 kg. MÁM RADOST!!
4)Zítra se vážit nebudu, už kvůli dnešku, ať zbytečně nestresuju. další vážení proběhne ve čtvrtek. :))

S tím kámošem sem byla venku. nevím co říct.. Před tím, než se setkáme jsem nervózní šíleně, pak jsem uvolněná, nestresuju.. Sice si toho pořád nemáme co říct, ale i tak sem tam cosi melu. Teď jsme šli ven v bouřce, a v největším lijáku, takže to bylo na nic. :/ i přesto, že mu to slušelo, krásně voněl, hezky se ke mě choval vím, že víc než kamarádka s ním být nemůžu.. Měl by to vědět i On. ( i když mi neřekl, že mě přímo chce , jen to.. vycítím. ) Ehm a.. KOUPIL MI ČOKOLÁDU, KDYŽ JSME BYLI SPOLU. Nedokážete si představit, jak trapně mi bylo , když jsem odmítla. ( musela bych to sníst před ním, taky si koupil .. )

Dnešní pokažený jídelák. :/ aneb moc sladkého.
Snídaně : Muller jogurt,Ego oplatky, 2ks jahodové bublaniny
1.Svačina : nic
Oběd : nějaké zvláštní zelené nudle XD,sojové maso + trochu houbové omáčky ( aby to nebylo suché..)
2. Svačina : Nestlé Fitnees tyčinka , Jogobella jogurt
Večeře : nic
Pití : voda, litr džusu
Cvičení : nic ( cvičila jsem včera )

Úspěch často stoupá lidem do hlavy, ale nejhůře se obvykle projeví na břišní partii.

20. května 2011 v 18:47 | Lauren |  * Lauren


Téměř týden jsem nebyla na PC, a když jo, tak max. 20 minut, teď tu jsem dlouho, takže hned píšu článek. :-)


V rychlosti shrnu tenhle týden...
Pondělí - celkem nic. Chtěla jsem začít týden bez přejezení ( můžu říct, že s výjimkou jednoho dne, kdy jsem si dala koláč navíc, se mi to konečně daří!! ), tak jsem začala. Myslím si, že se mi po dlouhé době začalo dařit. Najíždím do svojeho režimu, a doufám, že se nic nepokazí. :-) abych si pondělí spestřila, šla jsem běhat. Běhala jsem sice ani ne půlhodinky ( protože jsem si vzala malé legíny, rozkrok jsem měla někde v půlce noh, takže sem se radši vrátila domů ), ale uvědomila sem si, že mi to běhání s flaškou v ruce a sluchátkama v uších CHYBÍ. to je taky krok dopředu..
Úterý - v celku nic, nepamatuju si .. :D
Středa - Pokračovala sem ve cvičení, cca 17 min. jsem cvičila jedno cvičení na netu, a pak si dala procvičování na bříšní partii. Cítila jsem se skvěle, až do večera, kdy jsem šla spát, brácha taky, a rozloučil se se mnou větou " DOBROU NOC ŠPEKOUNE. " Aspoň jeden z nás se pak dobře vyspal..
Čtvrtek - celkem nic. :)) až na ten jeden koláč večer NAVÍC.
Pátek - Dnešek. :D tak dneska se docela držím, až na druhou svačinu, kterou jsem si asi k večeru neměla dávat (( cca v 16.30hod. ) Jenže protože jsem celý den nebyla téměř doma, a přišla jsem vyhládovělá z knihovny ( kde jsem si mimochodem půjčila skoro 20 knížek. :D ) tak jsem se trochu více najedla. Nechcu, aby to skončilo špatně večer.. S chutěma přejíst se někdy bojuju ...

PAMATUJETE SI NA KLUKA, SE KTERÝM JSEM MINULÝ TÝDEN ŠLA VEN?? JAK JSEM V TÉ DOBĚ BYLA HROZNĚ NERVÓZNÍ..
Tak zítra jdu s ním ven zase.. chci s ním jít a nechci s ním jít.. Nevím to jistě. :D Máti nadává, že až mě potká "pan D." tak nebude vědět, co si má myslet.. řekla jsem máti, že ho taky pořád vídávám sedět na lavičce s těma krávama.
Matka na mě : Jenže je něco jiného sedět s krávama na lavičce, a něco jiného, dělat si procházku sama s nějakým klukem, který si dělá naděje..
MLČELA SEM.
S máti sme se dohodly, že "panu D." koupíme na dovolené v létě dáreček. bojím se, co vymyslí! :D. teda, abyste věděli, ještě "svoji nejsme". ten vztah je naplánovanej.. kdo četl článek kdysi, prostě ví.. nechci se opakovat, a zase to tu psát.
... Zajímalo by mě, kdo se máti svěřuje tak jak já? XD
no.. sem zase nervózní děsně.. Nevím jak to dopadne, docela se toho bojím. ZÍTRA URČITĚ NAPÍŠU ČLÁNEK! :-)

Jídelníček :
Před snídani : 2lžičky jablečného octu s vodou + cca 2 loky džusu
Snídaně : krupičná kaše ( bez cukru, jen s trochooou másla )
1. Svačina : banán
Oběd : Ego "perník"
2. Svačina : pomázanka Žerve s tmavým rohlíkem + miska kedlubny
Večeře : nic
Pití : voda, voda..
Cvičení : hodně chůze, 20min. rychlejšího cvičení při hudbě + možná budu večer cvičit s NK sedy lehy..

Což mi připomíná, že sem přes týden na moji nejlepší kámošku děsně vyjela, chovala sem se jak fracek, vážně.. Nevím co to do mě vjelo?! udělala jsem ji to dvakrát. i tak to přešla, a neřešila to.. Jsem ráda, že mám kamarádku jako Ona. ♥ ( i když mě v hodně věcech nechápe a nepodpoří. )

Narodili jsme se k utrpení.

15. května 2011 v 19:41 | Lauren |  * Lauren
Nepamatuji si, kdy jsem se poprvé cítila nepěkná
Den, kdy jsem si vybrala nejíst...

Tak jsem včera přemýšlela, a přemýšela, a zjsitila jsem, že něco na tom klukovi bude.. myslím tím kámoše, se kterým jsem byla nedávno venku ( jak jsem kvůli němu stresovala ) .. viz TENHLE ČLÁNEK
Přemýšlím nad tím, jak se ke mě chovají ostatní, a jak se ke mě chová on.. Třeba příklad dnešního rozhovoru mě a moji nejlepší kámošky..
Já : na ČT2 hraje dokument o Japonsku, kdyby ses chtěla mrknout.
Kámoška : A co jako?! mám se posr*t?!
.. Totálně mě tím vytočila.. poslední dobou mě štve čím dál tím víc.. bože, jak se to ke mě chová nejlepší kámoška?! asi nejlepší nebude.. dám si s ní pauzu, a aspoň dva týdny s ní nikde nepůjdu,ať se sklidní. Myslím si, že to bude mít dobrý vliv na mě, i na hubnutí.. Totiž, když jsem s Ní, mám takový divný pocit, že je vlastně jedno co jím, protože spolu prožíváme chvíle, kdy je mi fajn, a nesoustředím se na to.. Horší je, když jsem u ní třeba do 2rána, a ona o půlnoci vytáhne čokoládu, a pořád mi ji nabízí, jinak je naštvaná. tak si vezmu, že jo.. ( nedivím se, že kritizuje moje hubnutí. Člověk s rychlým spalováním tohle prostě nemůže chápat!! ) prostě je divná..
a teď zpátky k tomu kámošovi. Včera večer sme si psali do noci, dokonce se pro mě i vyfotil, protože sem ho prosila o fotky.. zjistila sem, že na něm něco je.. kouzlo?! XD je prostě hrozně fajn. Jasně, nervím, když máme někde jít, ale pak sem vlastně ráda.. Máme toho hodně společného, včetně toho, že se nám líbí Japonsko,a vše s ním spojené.. a takového kluka jsem ještě nenašla. :3 Hodně toho o mě ví, má se mnou trpělivost.. Známe se vlastně snad cca 3 roky, za tu dobu sme byli taky 3× venku, a to jen proto, že Já se pořád stydím. XD ale nikdy se mnou neztratil trpělivost, a furt se ke mě chová hezky. Prostě je vzácnej. :D Joo, kdyby to byl můj kluk, tak mám pocit, že mi snese modré z nebe, že je taková povaha.. :D to ne jak "pan D." se kterým plánujeme vztah, a ani nenapíše na mobil, nebo na FCB, když tam je.. Ještě že mám toho kamaráda, občas nevím, s kým bych si "aspoň" psala na fejsu :D. j.. V sobotu jdeme ven.. Mohli jsme jít dneska, ale to nevyhovuje mě.. Kvůli tomu zrušil i setkání s kámošem, se kterým se měli vidět po roce. Je prostě skvělej.

Zítra zahajuju přísný režim. Už to tak dál nejde.. Mám tak strašně snížené sebevědomí, až to není možný. Včera se máti dohadovala s mým fotrem, protože fotr zastával názor, že můj brácha, jak byl malej, nebyl hezkej (( můj fotr není i bratrův fotr.. ten jeho už.. Zemřel. )) Zrovna v tu dobu sem si prohlížela rodinné fotografie, kde jsem byla i Já.. A máti na to : " Podívej se na xxx (mé jméno ) jak hnusně vypadá ona na té fotce!"
Chtělo se mi to neslyšet.. nesnáším tyhle slova.. Je mi jedno, kdyby to o mě řekl někdo cizí, tak to mám na háku, ale kecy mý rodiny mě prostě bodají .. přímo do srdce.
Nedávno sem se naštvala na matku, protože si ( po roce ) dělali ze mě se strejdou srandu.. A ještě měli kecy, jak se mi rýsuji stehna, že sem kus ženské, apod. Proč mi to dělají?? vědí, jak jsem tenkrát začala hubnout, že to se mnou nevypadalo zrovna dobře, krom toho půl roku bez menstruace.. ale postavila sem se na nohy, a nechtěla to zajít dál. Přibrala jsem..
když strejda odešel, šla sem na PC, prohlížela si staré fotografie, alis mé "hubené časy"a protože sem věděla, že máti sedí za mnou, začala sem mít kecy typu " chci mít ty anorektické nohy zpátky" .. apod. Pak sem na ní vylila to, ať nechce, abych znovu zhubla, a že mě brzy těmi slovy k tomu doženou, vyvalila jsem na ní i to, že v době podváhy sem neměla tak dlouho menzes, apod..
nedočkala sem normálního chování.. když jsem ji to říkala, měla sem pocit, že mě těma očima zabije.. Nemám prostě matku, která by si se mnou sedla při čaji, Já se ji vybrečela na rameni,a řekla, co mě trápí.. Neví vlastně, co všechno sem si protrpěla už dávno.. Nesmí to vědět, zase by z toho byla hádka...
prostě od zítřka začínám. Budu končit s jídlem - oběděm, a pak už nic nebudu jíst. Max. mléko, syrovátku, trochu zeleniny, apod. A tak to budu dělat do doby, než budu mít 50kg. až potom začnu jíst normálně, zdravě, vyváženě..
Na konci týdne se vrátím, a napíšu můj pokrok, a jak jsem to zvládla. :) budu totiž od pondělí do pátku bez PC, takže tady ani nic nenapíšu.. držte palce, prosím! ♥
MUSÍM TO ZVLÁDNOUT. léto se blíží, a já si uvědomuju, že PŘIBRAT BYLA NEJVĚTŠÍ CHYBA V MÉM ŽIVOTĚ.

Účel světí prostředky.

14. května 2011 v 19:31 | Lauren |  * Lauren
Protože jsem byla léčená tak špatně
Byla sem léčená tak dlouho...
jako bych se stávala nedotknutelnou ..

nechápu to.. STYDÍM SE ZA TO, CO DĚLÁM.

Myslela sem si, že to bude v pohodě, že se opravdu nevzdám svých cílů, a půjdu si za tím, co chci.. Tolik jsem se snažila o očistné dny, tolik jsem se snažila být lepší, ale asi neúspěšně.. Mám pocit, že na to nemám. Ráno se snažím jíst jak vrabec, což je asi největší chyba, a pak to pos*eru .. Měla bych se ráno nasnídat víc .. i když pochybuju, že to pomůže, spíš mám pocit, že se rozežeru už ráno, a pak to půjde do háje .. Včera i předevčírem jsem zvracela.. Po včerejším zvracením mi trochu klesla váha, hrozně mě to potěšilo .. vstala jsem dneska s obrovskou vůli vzdolat překážkám, jenže když jsem přišla domů večer unavená jak prase,a s obrovským hladem, nešlo to.. Snědla jsem toho fakt hrozně moc, sice naštěstí žádné sladkosti, ale to se na tom nic nemění ... Byla jsem nervózní z toho, jak moc jsem to pokazila.. Nervózně jsem chodila po předsíni, a věděla, co bude pak .. nemohla jsem to vydržet..
O pět minut později jsem stála nad záchodovou mísou..

BTW : SRAZ S KAMARÁDEM DOPADL SKVĚLE! JEN SE BOJÍM, ŽE TO BERE JINAK , NEŽ JÁ.. JINAK NEŽ KAMARÁDSKY.. ALE NA TO, JAK JSEM STRESOVALA , TO BYLO VÁŽNĚ ÚŽASNÉ. :)

jsem tak trochu.. Nervous.

11. května 2011 v 17:37 | Lauren |  * Lauren


Klepou se mi ruce a nohy..

vlastně celá se klepu. za chvíli jdu ven s kámošem,se kterým sem rok nebyla.. Včera sem ho akorát potkala. Nejsem si jistá, jestli chcu s Ním jít. Jen jsem doufala, že mě třeba "pan D." uvidí, a začne žárlit.. Předběžně jsem si už jen tak oblékla modré tmavé silonky, mini kraťasy ( bože, jsem tlustá T__T ), bolerko, a pod to nové tílko na falešné zapínání ve předu. Je naprosto úžasně, hrozně se mi líbí *♥* ( nebojte, už připravuju fotky do mých dalších SHOPaholických dnů XD ).. Kámoška mi řekla, že mi nic neladí, a že to vůbec k sobě ta kombinace nejde.. Hrozně mě nasrala.. Nejprve sem ještě musela se vláčet až k ní domů, protože na domluvený sraz ( o kterém sem ji říkala asi o dvě hodiny dřív ) nestíhala ( dokonce se ještě pak šla sprchovat, a Já čekala za dveřma! ) , a pak mě tak sprostě zkritizuje.. Samozřejmě se tak neoblíkám kvůli kámošovi, jen chci prostě nějak vypadat.. A to sem s ním ven jít vůbec neměla! jen kámoška se domluvila s jedním synkem, kterého nezná, že půjdou spolu poprvé ven, takže premiéra, takže sem se nabídla, že aby nebyla na ty nervy sama, půjdu taky ven s někým .. Jenže největší problém je, že se spolu nedomluvili na čase, na nic, její kámošse neozývá , kámoška si vesele sedí u PC, a já kvůli ní ( protože nebýt toho, že ona měla jít ven s tím klukem, bych nešla ani já.. ) nervím jak pí*a! fakt mě na*rala. ale nechcu bejt sprostá.. Mám náladu pod psa, už ať je ten odporný den za náma!!!

Z těch nervů jsem si vzala ( i když nevěřím, že je to na nervy ) 1 čokoládový lázeňský oplatek.. snad to moc neuškodí.
Je mi blbě.. Nikdy sem neutušila, že mám problém jít s kámošem ven, že takhle budu stresovat. do háje!

JÍDELNÍČEK :
Před snídani : ochutnávka pár jednohubek + jablečný ocet s vodou
Snídaně : Light jahodový jogurt, Bebe dobré ráno oříškové
1. Svačina : Nothing
Oběd : 1 tmavá houska, jogurt, hrášek
2. Svačina : jogurt, 1 čokoládový lázeňský oplatek
Večeře : 2ks domácí pizzy
Pití : voda, džus..
Cvičení : Nic.. Max. hodně rychlé chůze

Make me happy..... Dear ANA.

9. května 2011 v 18:08 | Lauren |  * Lauren


Ahoj ♥


Omlouvám se, že píšu až teď. Protože hubnout sem začala taky až od teď.. ode dneška. zase zbytečný čas, kdy jsem mohla mít aspoň o kilo dolů, a Já žrala jak prase.. Mám pocit, že trpím přejídáním.. A pořád přibírám. Hrozně sem přibrala, cítím to na sobě, a máti mi dneska řekla, jestli mi nejsou kalhoty malé, že je mám strašně těsné. Málem sem se rozbrečela. sem strašně háklivá na tyhle řeči!
TO PŘEJÍDÁNÍ MUSÍM STOPNOUT.
vážně to už tak dál nejde...

Dneska je první den kdy se mi v dietě zadařilo, ale tak co byste chtěli, když sem celý týden žrala. :D :( asi se hodně dlouho nezvážím..
- rozhodla sem sem, že na PC budu chodit co dva dny, takže i co dva dny se budu pokoušet tady psát článek. :) lepší než jednou za týden ..

Možná se mi buduje vztah.. který je "naplánovaný" na září.. Jo, já vím, je to strašně blbé takhle plánovat, ale ten kluk chce zajistit náš společný život.. Už sem vám o něm říkala.. je to "pan D." :D. nedávno sem ho viděla na lavičce s nějakýma pí..*** strašně mě to naštvalo.. Na ně si čas udělá, a na mě ne?! jo, začala sem žárlit jak prase.. Nechcu, aby se s něma stýkal.. musím být lepší a hezčí než Ony.. V té náladě, kdy sem byla ještě pořád naštvaná a žárlila, sem si objednala úžasné tílko na falešné zapínaní dopředu. ;3 pan D. se po*ere, až mě v něm uvidí! :D.
A až mě v něm uvidí ... Doufám, že v budu vypadat úžasně křehce, budu nejlépe nalíčená, s nejlepšíma hadrama, a budu perfektně hnědá... Doufám, že uvidí, jak rychle se člověk může z měsíce na měsíc změnit.
Musím být perfektní. ve všem... Nesmím dovolit, abych byla průměrná a obyčejná...

Jídelníček :
Snídaně : Vanilkový puding
1. Snídaně : jablko
Oběd : 4malé ks lněného chleba + úzená mozarella (( ve škole na obědy nechodím . )
2. Svačina : Pár kousnutí do jablka, Light meruňkový jogurt
Večeře : 2 ks knackebrotů namazané s tataráčkem, 4 cherry rajčátka
Pití : voda, voda...
Cvičení : 8min. posilování nohou, 8 min. posilování břicha