Listopad 2011

Báječný svět Shoppaholiků

20. listopadu 2011 v 9:36 | Lauren. |  * Lauren

Strašně mě to mrzí, ale já prostě nestíhám.. Hrozně jsem chtěla na blog přidávat každej den články, jídeláky, a psát tady, ale prostě to nejde, čas mi to dovoluje. Jsem furt v nějakým spěchu.
Co se týče váhy - nevážím se, nezajímá mě to. teda, to bych si lhala,zajímá mě to fakt moc, ale ještě více se bojím. Krom toho si mě hrozně hlídá mamina, pořád mě něčím vykrmuje, chystá mi svačiny - kde nezapomíná přidávát čokolády -,a furt něco.. Je to hrozný. ale tak co, na váze nesejde, zvážím se až cca kolem 30.prosince, a bude tam 50kg. tak.

začala jsem utrácet ve velkém, nemůžu si pomoct, furt něco kupuju.. Minulý týden ricinový olej,2×pěnu do koupele,aknestop,pinzetu, přišel mi objednanej Lush, příští týden si půjdu koupit pudr, včera jsem byla ve Futurum, ale jen si zařídit kartu Yves Rocher ( a něco si tam koupit .. :D ), a čekám na kossy ( takový ty peckový sluchátka :)) a Blackberry, který mi přijde. ♥ Ještě si k tomu koupím nějaké kožené pouzdro, a budu spokojená, nic nechcu.Na narozky který budou v lednu bych chtěla poukázku do sauny, ale fakt potřebuju prachy, a pokud chci vyjít s plánem, který jsem si udělala, musím našetřit do prázdnin 15000Kč, dalších 10000 do půl roku a pak ulala na operací očí. :D Následně operace nosu, návštěvy u kosmetičky, dření ve fitness centrumu.. haaa, bude to ještě pecka. :D
Achjo, je toho tolik.. Krom toho si můj táta myslí, že jsem se zbláznila, protože jsem našla v pokoji pavouka, a začala jsem řvát, klepat se, a brečet.... Další den jsem si vzala rukavice, baterku, a šla luxovat :D:D luxovala jsem skoro 2hodiny..
Co víct říct, jsem fakt cvok, ale mě to vyhovuje.

btw : Chce to jet na nákupy a něco se sebou dělat! chytá mě opět děsnej Shoppaholismus.
a protože se mi to nsplní, tak začnu makat se sebou tak, že si dám dneska aspoň hodinu cvičení a konečně se poučím! :) :D

Počátek.

7. listopadu 2011 v 20:29 | Lauren |  * Lauren

Je mi špatně, a mám hrozné bolesti hlavy. :( Půlku dne sem byla totiž bez pití, protože sem si ho nechala doma, a jak naschvál jsem s sebou neměla peněženku ( já ji vlastně ani moc s sebou neberu, protože pak jen utrácím za samý kraviny. :X ) už aby byl další den, a měla jsem u sebe aspoň litr vody. :D

S máti jsme se dneska pohádaly kvůli jídlu, protože už jsem nechtěla večeři, byla jsem přecpaná... tak měla plnou hubu keců, že prostě jíst budu, co udělá, to já sním a nebudu si vymýšlet. fakt mě sere!

Pořád mám před sebou bývalýho, pořád koukám na mobil a dívám se, jestli mi náhodou nenapíše.. Na něco jsem přišla.. Ne že bych byla úplně zamilovaná - to ne.. ale jsem jím posedlá. Jo, posedlá, a to absolutně.. Už jsem měla tolik blbých zkušenosti s klukama, nechápu, proč on byl vyjímka, a připustila jsem si ho k tělu :(

a nakonec - Už 8. den po sobě jsem měla dneska pivo - Staropramen lemon :D. Je to moje nová závislost, ale mám pocit, že po něj přibírám. Takže to budu muset začít omezovat.. Ale fakt jsem si na něj zvykla, vůbec jsem ho poslední 2měsíce pila každej týden aspoň několikrát. :D ale vážim víc než normálně, a jím v pohodě, tak nevím, co to zas je. Zkusím to vydržet, a zvážit se na konci příštího týdne. a pak bych tady tu váhu napsala.. ale to nedám. :D
No, nemám moc času, než se dohrabu do postele, to bude trvat, a musím si jít bělit pleť citronem :D takže.. šup s jídelákem :D :)

SHOPAHOLISMUS, č.4

6. listopadu 2011 v 20:39 | Lauren |  Jsem tak trochu shopaholik..
Chtěla jsem ještě před tím, než opravdu začnu přidávat pravidelně jídeláčky přidat shoppaholismus za srpen, září, říjen. Nafocené věci jsem musela zredukovat na polovinu, opravdu toho mám strašně moc, tak přidávám jenom část věcí. tak se prosím nezlobte. :D Rubriku Shoppaholismus asi budu muset doplňovat každý měsíc. :D i když mi docházejí prachy :)
Ještě než přidám fotky, udělala jsem si plán, který musím příští týden dodržet.
  • Koupit si ricínový olej na výživu řas, obočí,..
  • Koupit si pudr
  • Pokud zbydou peníze - koupit si pinzetu na obočí
  • OPRAVDU se učit :DD
  • Co se týče diety - 1očistný čajový,mléčny, nebo ovocný den. :)
a teď věci. :) / ps jsem ulítlá na pánské hadry a spreje, tak se nelekněte! :D /


Nikdy nezemřu vyhladověním.. ale vyčerpáním.

4. listopadu 2011 v 20:14 | Lauren |  * Lauren
Jsem úplně zoufalá...
Jsem dneska tak strašně slabá z nedostatku spánku a z toho všechno co jsem dneska dělala, mám pocit, jako by měl být můj konec >_<

Dneska jedu odznova, chtěla jsem začít znova celej můj život :D Tak jsem si deaktivovala fejs, ať nemám na očích bývalého, jsem jím fakt posedlá ( to nemluvím o tom, že se mi o něm 4dny v kuse zdálo!!! ).. Říkám si, že to nemuselo vůbec skončit. :( Pamatuju si, jak jsem s ním byla, a ten týden, kdy mě poslal do prdele jsme spolu vůbec nevycházeli, vždycky jsme se kvůli něčemu rafli, a byli oba uražení.. a já ještě na něj byla sprostá... Pak mě přepadl strašnej strach, že ho ztratím, a po necelých 2měsísích vztahu jsem mu řekla, že ho miluju... Ještě jsem měla pro něj dárek na narozky, nestihla jsem mu ho dát dřív, než jsme spolu skončili, tak jsem mu to musela poslat poštou... a stejně, i když jsem se začala tak snažit, bylo to zbytečný, i tak se mnou nevydržel..
Já vím, že je spoustu dalších synků, ale myslím, že na něj lpím tolik proto, že jsme toho spolu hodně zažili..... Obzvlášť v Řecku, nehli jsme se od sebe ani minutu, a ty naše krásný procházky při západu slunce, čas který jsme spolu strávili od večera noci, to jak jsme spolu blbli v bazénu , v moři, na lehátkách, na záchodech :D, ty naše kraviny co jsme spolu vyváděli... Nikdy jsem s se žádným synkem necítila tak fajn.. tak strašně jsem si na něj zvykla, mám pocit, že to bez něj nemám šanci přežít. :'-( Den, kdy jsme odjížděli na letiště, jsem mu spala na rameně, on mě pořád hladil, myslela jsem si, že snad není možný, aby tom mezi náma skončilo.. a skončilo
Tolik mi říkal, že si holku jako já nikdy ani nevysnil, že jsem krásná, chytrá, úžasně se se mnou zabaví, a jsem .. HUBENÁ. Teď vím, že to byly jen kecy parchanta, který nic neznamenali..

a co se týče hubnutí..Dneska jsem projela v hlavě mou historii, kdy to všechno začalo, a vzpomněla sem si na spoustu věcí..
Vzpomněla jsem si, jak jsem kdysi seděla s jednou kámoškou u vchodu a ptala se jí, jakto, že je tak hubená, že chci být taky.. Nechápu, jak jsem se v tolila letech mohla ptát na takové věci.. Bylo mi asi 7,8 let.
Pak jsem si vzpomněla, jak jsme byli na sestřenčičných narozkách, a ona tehdy hubla.. Ale já už taky.. Ptala se mě jak to dělám.. Když došla k tomu, jestli náhodou nezvracím, tak sem se jen blbě usmívala, protože jo, zvracela jsem, každej den.. Ten den se to dozvěděla moje matka, ale nic s tím neudělala, nepřišlo ji to nenormální, jen mě seřvala.. Bylo mi asi 10 let..
A jako by na všechno zapomněla, ve 13,14-ti letech mě začalo ponižovat, že jsem tlustá... Už tehdy jsem byla na křehkém ledě a říkala jsem si, že jednou vyhladovím.. Ty kecy tomu jen dopomohly..
a pak jsem hubla, hubla... a po půl roce jsem všechno během jednoho měsíce vzdala.. a jsem na tom tak jak jsem.. Ale když jsem se tak dívala zpět, uvědomila jsem si, že celej život řeším moji postavu, už v nízkém věku jsem nad tím přemýšlela..
Někteří lidi se prostě narodili pro hubnutí.. Jako já.

Od zítřka se pokusím denodenně přikládat jídelníčky, nemám nikoho, kdo mě může kontrolovat, a pak to dopadá tak jak to dopadá.. i když jsem nic nepřibrala za tu dobu co jsem tu nebyla-tak jsem ani nezhubla...

No, zatím se mějte hezky, a teda napíšu zítra..
Hezký večer. :)