* oTher

Od Any.

18. června 2011 v 16:04 | Lauren


Vidím ti na očích, že chceš být jako ta dívka na titulce toho časopisu. Chceš být taková! Musíš být taková! Dělej pro to něco! Chceš být ta jemná a křehká? Chceš to krásné oblečení ve výloze? Chceš! A podívej se na tu figurínu! Podívej se na tu figurínu a teď se podívej na sebe, ty káčo blbá! Vidíš to zrcadlo? Je tam kus pravdy! Máš snad chuť na tu bábovku, kterou ti přibalila babička? Tak ji sněz! Přežer se jí, nacpi se k prasknutí a pak se znovu podívej na ten časopis... Ano, to je můj výtvor, ta holka mě denně poslouchá, ta holka semnou žije, ta holka se stala mou poslušnou dcerou a má mě ráda! Já jsem její matka, já jsem její nejlepší kamarádka, JÁ JSEM JEJÍ CELÝ ŽIVOT!! A ty tady teď sedíš nad časopisem s prázdným talířkem a díváš se na své stehna, břicho... Máváš rukou? Ty máváš rukou? Kam to jdeš? Co si to neseš? Dva bílé rohlíky? Jogurt? ČOKOLÁDU? Jdeš to snad vyhodit? TY TO JÍŠ? Nedělej si ze mě srandu! Nejez to, nejez to!....
Dobré ráno, jak se ti spalo s plným břichem? Vstávej! Vztávej z té postele a vem to švihadlo...! Tvé kroky jsou tak těžké! Jsi tak bachratá! Podívej se na sebe, no tak podívej se!! Kam to zase jdeš? Jdeme ven? Výborně! Jdeme běhat? Rozmyslela sis to?
Proč jsi zahla? Trasa je jinde! Kam to zase lezeš, ty káčo?? Obchod? My jdeme do obchodu? Vem ty rifle do ruky! Vem je a obleč je! Nacpi se do nich,ty blbko, ať cítíš ten pocit..! Krásné? Tohle že má být krásné? Co to plácáš? Straší ti ve věži? JDEME DOMŮ!
Proč bečíš? Tvé slzy stékají a kapou na tu krásnou dívku, na mou dceru! NEBUL! Kruci, tak nebul a radši něco dělej! Teď mi dáváš za pravdu! Já jsem ti to říkala! Neposlechla jsi! Nechtěla jsi slyšet pravdu! ty snad věříš babičce, která ti říká jak jsem zlá? Myslíš, že jsem zlá? Dobrá! Odcházím! Ale pak nebul nad mou dcerou, mohla jsi být taky moje dcera! nechtěla jsi být moje dcera!
Kdo mě volá? To jsi ty? Zase jsi přibrala - já tě nepoznávám! Co to po mě chceš? Zase držíš ten časopis? Chceš být taky taková? Dobrá! Dávám ti poslední šanci, úplně poslední! Proč tam leží ten prázdný talířek? Co jsi žrala? Co jsi proboha zase žrala? Táhni na záchod a vyzvracej to! Dělej a neodmlouvej nebo odejdu a už se na tebe ani nepodívám! Tak sakra bude to?
Podívejme se na tu poslušnou holčičku. Už zvrací jenom krev, všechno vrátila na své místo! Chceš snad znovu jíst? Ty máš ještě chuť? Pak to celé bylo zbytečné.... Kráčej za mnou a já ti pomůžu. Budeme šťastné! Věř mi!
Co to piješ? Colu? Blázníš? Vylej to! Napij se vody!
Ty máš hlad? Proč se tvá hnusná a tlustá ruka dotýká skříňky se sladkostmi? Nejez! Hlavně nejez! Hlad je převlečená žízeň!
Jakou to mám poslušnou holčičku...! Taková je moje dcera, jsi dobrým příkladem! Bolí tě břicho? ty chceš zase žrát? Vážně chceš žrát? Dobře, dej si jablko!
Ty už nemůžeš? Ty mi chceš udělat radost? Ano? Daří se ti to, dcero! Co jsi to dnes jedla? Jablko? Jenom to jablko? Vážně mi děláš radost! Teď tě miluji jako žádnou jinou, ty jsi moje poslušná dcera! Tvoji rodiče by na tebe byli pyšní, věř mi! Jejich dcera něco dokázala a ušla si pro to dost dlouhou cestu.
Podívej se na tu váhu! Ty jsi mi nevěřila! máš to černé na bílém! Už mi věříš? Máš mě ráda? Děkuji, já tebe taky!
Jedeme na výlet? My jedeme k babičce? Obleč si ty plandavé bílé kalhoty! Babička mě přece nemá ráda! Chceš mě snad ztratit? Tvoje babička by mě zabila!
Vůně buchet... Zase buchty! Víš, jak tomu budeme říkat? Upečený špek! Taky se ti to tak líbí? Mě taky! Babička je moc starostlivá, ale..... Kdy už pojedeme domů? Pojeďme už konečně domů!
Děláš pokroky, dcero! Buchta patří do záchodu! Jsi tak učenlivá!
Babička jde! Schovej své krásné kosti pod tu tlustou přkrývku! Dělej, hni sebou! Ten pohled mě propaluje! Proč ty bába tak ječí! Proč jedeme pryč? Nemocnice? Já nechci do nemocnice! Ty tam chceš? Tak jí to řekni! ona mě chce zničit! ZNIČIT! Nezabíjej mě, dcero! Já tě přece miluji! Proč si stoupáš na váhu před doktorem, dítě? Co to děláš? ty jsi se zbláznila! Nedělej to! Nedělej to!
Ty tu zůstáváš? Tobě se tu líbí? Ne? Tak proč zde ležíme? Já a ty - na jednom lůžku...! Proč jsme tady?
O čem mluví ten doktor? Anorexie ? Celým jménem Anorexia nervosa? To jsem přece já! Proč o mně tak mluví? Nejsem přece zlá! Myslíš si snad, že krásné tělo je zlo? Musím tě opustit? Tebe, kterou jsem tak dlouho vychovávala? To snad ne! prosím, ne! Miluji tě, ty mě miluješ!
Nesou ti jídlo? Ty to budeš jíst? Nejez to, vylej to! Nejde to? Proč to nejde? Snědla jsi to? Ty jsi to vážně snědla? běž to vyzvracet! běž to prosím vyzvracet! Mizím.... Rozpouštím se!
Ty chceš, abych odešla a potom se zase vrátila? To opravdu pomůže? Vrátíš se mi z nemocnice? Skvělé! Máš mě ráda? Proč mi to říkáš se slzami? nebreč ! JÁ SE PŘECE VRÁTÍM!!!

Mluvím pravdu..

17. dubna 2011 v 8:34 | Lauren
Přála sis mě. To jsi ještě nevěděla jaká jsem, co ti způsobím. Tisíce dívek si mě v této dnešní době přeje, vidí jen to zvenčí… Oh, jak jsou slepé, jak jsou naivní. Co chtěly, budou mít. Ze začátku tě budu trápit, budu se radovat z každé slzy co uroníš nad čokoládou co jsi zase snědla. Po čase se vzchopíš a já budu silnější. Dodám ti odvahu k novým věcem, poprvé si po tom hnusném tučném jídle strčíš prst do krku, poprvé budeš jíst nahá před zrcadlem a budeš si říkat jak jsi tlustá, poprvé půjdeš v noci běhat… Každý shozený kilogram tě bude těšit, po čase si budeš říkat, proč sis mě přála, vždyť všechno zvládáš i beze mě. Jenže já už budu dávno silnější než tvoje pravé já. Přestaneš si věřit a začneš se uzavírat před světem, který ti bude jen vyčítat jak vypadáš. Dřív ti říkali jakou máš krásnou postavu - a lhali ti , teď tvrdí jak jsi vychrtlá - a zase lžou! Jen já ti popravdě opovím ta to jak vypadáš. Jsi tlustá! Tlustá jak bečka sádla! Všechna shozená kila zase nabereš, tak přestaň jíst úplně! To je to po čem toužíme obě! Bojím se… Jedu s tebou v sanitce a slyším doktory, kteří říkají že jsi podvyživená. Co když tě zachrání a mě vyženou?! Ne, nevyženou…umíráš a já jsem spokojená. Vyždímala jsem tě do morku kostí. Máš co jsi chtěla!!! Ty i ta zhrzená dnešní společnost…
 
 

Reklama