* Tipy

Sušená syrovátka - nejen pro linii a hubnutí.

21. listopadu 2010 v 20:25 | Laury.
Znáte sušenou syrovátku? Zní vám to nepříliš vábně? Nebojte, sušená syrovátka je nenáročná, chutná (podobná například chuti mléka) a především příznivě působí na vaše zdraví. Každé ráno si dát sklenici nápoje ze sušené syrovátky se vám určitě vyplatí. Sušená syrovátka je zkrátka bílý prášek, který v kombinaci s vodou (zpravidla horkou) rychle vytvoří chutný nápoj hodně podobný mléku. Ale složením a účinky nemá s mlékem mnoho společného. Sušená syrovátka má řadu příznivých účinků na vaše zdraví a také vám pomůže na hubnutí a linii.

Černá kniha Holywoodu

15. listopadu 2010 v 18:03 | Laury
Jak rychle zhubnout:
Černá kniha Hollywoodu radí, jak zhubnout

Místo, kde je na světě kilogram tuku na těle herecké hvězdy nejdražší, je rozhodně Hollywood. V těchto dnech vychází v USA kniha s názvem Černá kniha hollywoodských dietních tajemství, bible všech, kteří hodlají po Vánocích co nejrychleji zhubnout. Mezi horkými tipy se obejví například ocet, grapefruitový výtažek a sušené švestky v hamburgru.

Psyllium

13. listopadu 2010 v 8:11 | Lauren.

Originální indické Psyllium Dr. Popova


PSYLLIUM (Jitrocel indický - Plantago ovata) je rostlina s nenápadnými květy a krátkými listy

porostlými jemným chmýřím. Vyskytuje se hlavně v Indii, ale také v Iráku, Pakistánu a Austrálii.
Nejvyšší dostupná kvalita!

K léčení se využívá hlavně osemení (vyčištěné obaly semen - Plantago ovata husk), která jsou nejbohatší na rozpustnou vlákninu.

PSYLLIUM - nejkvalitnější surovina pochází z Indie. Z této oblasti ho dováží firma Dr. Popov v nejvyšší dostupné kvalitě. Každá šarže Psyllia je v ČR pečlivě testována v akreditované laboratoři po stránce kvality a mikrobiologie. Firma Dr. Popov je také prvním úspěšným českým vývozcem Originálního indického Psyllia Dr. Popova do Evropské Unie.

Pravda o müsli, cornflakes a bebe sušenkách

16. října 2010 v 17:27
Štíhlé dívky z obalů a reklam nás přesvědčují, že müsli nebo cornflakes rovná se hubnutí a štíhlá linie. Avšak krutou pravdou je, že deset deka müsli má v sobě dokonce více energie než třeba stejné množství majonézového salátu.
A že když si dáte po ránu sladký, nezbavíte se pak chuti na něj po celej den.

Müsli není ideální stravou při hubnutí, podobně jako jí nejsou oblíbené müsli tyčinky. Kukuřičné lupínky i ovesné vločky totiž obsahují nemálo kalorií, a navíc také s výjimkou neochucených cereálií i hodně cukru. Ten způsobuje, že poměrně brzy po jejich konzumaci se znovu dostavuje pocit hladu.

Udělala jsem pro vás malý průzkum:

10 potravin, které urychlují metabolismus

9. října 2010 v 13:42 | Laury.
  • PODMÁSLÍ - a potažmo jakékoliv mléčné výrobky obsahující vápník - ten totiž napomáhá spalování tuků
  • CHILLI - ano pálivé... jen pozor na množství - ať už máte rádi pálivé sebevíc, vězte (a platí to i u zázvoru a česneku), že tyto agresivní látky ve větším množství narušují ochrannou výstelku žaludku a potažmo celého horního trávicího traktu a způsobují žaludeční, jícnové a dvanácterníkové vředy, které v některých případech postupem času mohou vyvolat i rakovinu! Přílišná konzumace těchto látek ale nepotěší ani vaše játra a ledviny - takže všeho s mírou :)

Inspirace z ciziny.

8. října 2010 v 21:51 | Laury.
Téměř všechny ženy na světě se snaží hubnout. Jak si svoji váhu hlídají Brazilky, Angličanky nebo Japonky?

Inspiracec

Japonky

Hodně ryb
Těstoviny a sušenky vyměnily za velké množství ryb. V jejich jídelníčku tak najdete především lososa, tuňáka, sardinky, makrely a jiné ryby, které obsahují omega-3 nenasycené mastné kyseliny. Ty jsou pro naše tělo nezbytné (jejich konzumace slouží jako prevence vzniku srdečních onemocnění), lidský organismus si je nedovede sám vyrobit. Japonky jedí ryby minimálně dvakrát či třikrát týdně. Nezapomínají ani na syrovou zeleninu ochucenou trochou ořechového oleje.

Jídla, po kterých se hubne

3. října 2010 v 15:28 | Laury.

Jídla, po kterých se hubne


Poznej 10 odborníků na spalování tuků:
Jsou známí nejen pro svoji chuť, ale také účinnost: zahánějí pocit hladu, zrychlují metabolismus, tvoří svalovou hmotu. Jsou nezbytnou součástí každé zdravé diety. Nezapomeň na ně a určitě zhubneš.

Jak zastavit útoky hladu??

2. října 2010 v 16:24 | Laury.
BERLÍN (INT, alf) - Tuhle situaci zná asi každý, kdo se pokoušel zhubnout. Naprosto znenadání se objeví šílený hlad a během několika minut jsou všechna dobrá předsevzetí pryč a člověk sní, na co přijde. Co se dá proti takovým zákeřným záchvatům hladu dělat?

Jak si udržet štíhlou postavu?

13. září 2010 v 16:46 | Laury.

Citrusové plody

Citrusové plody mají v sobě obsaženy tzv. požírače tuků, kterými jsou vitamín C a flavonoidy. Pokud si tedy chcete udržet štíhlou postavu, jezte jich co nejvíce. Nejlépe uděláte, když si před hlavním jídlem dáte sklenici šťávy z citrusů. Tělo si pak může brát z potravin více bílkovin, vápníku a železa, které zlepšují proces trávení.

Nastartujte si metabolismus...

12. září 2010 v 8:45 | Laury.
  • 7:00 -První sklenka
-Přivítejte den tím.že si dáte hned po probuzení sklenici vody(v průběhu dne byste měli vypít dalších sedm).Dehydratace(nedostatek tekutin v těle)totiž zpomaluje tok krve,takže byste se celý den cítili jako šneci.
  • 8:00-Snídaně s vlákninou
-Pokud zdravě posnídáte spálíte během dne více kalorii než ti,kteří po ránu hladoví.Metabolismus totiž potřebuje energii,aby mohl spalovat uložené tuky.Vhodné jsou cereálie s odstředěným mlékem a ovoce(celkem cca:1200-1600kJ).Když si navíc dáte jídlo s vlákninou,tělo bude požadovat menší oběd.
 
 

Reklama